Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

11 Eylül Bursa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde;

Reklam Alanı
11 Eylül Bursa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde;
55 okunma
11 Eylül 2020 - 1:05

11 Eylül Cuma günü saat 10.00’da, Atatürk Anıtı önünde düzenlenecek olan Bursa’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 98. yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde;

Altıparmak Caddesi çıkış, Devlet Hastanesi önünden Çakırhamam istikameti – Temiz Caddesi – Çakırhamam Kavşağı – Fomara Kavşağı – Varyant Altı Zafer plaza Lambalar – Cemal Nadir Caddesine çıkış – Atatürk Caddesi’ne çıkan bağlantı yolları – Gökdere Meydanı’ndan Setbaşı çıkış ve Şenöz Kavşağından Atatürk Caddesi istikameti ile İnönü Caddesi İniş istikametleri, saat: 09:30’ dan itibaren tören öncesinde ve tören bitinceye kadar araç trafiğine kapatılacaktır.

11 Eylül Cuma günü Atatürk Anıtı önünde saat:10.00’ da yapılacak olan çelenk sunma ve tören esnasında; Atatürk Caddesi – İnönü Caddesi ile Setbaşı istikametleri bağlantı yollarının kullanılmaması, ayrıca 11 Eylül Cuma günü saat:09:30’dan itibaren T1 (İpekböceği) hattı etkinlik bitene kadar çalışmayacaktır.

ALTERNATİF GÜZERGAHLAR

Batı tarafından merkez istikametine geçmek isteyen vatandaşların Dikkaldırım – Zübeydehanım Doğumevi Kavşağı – Oğullu Caddesi – İzmiryolu – Gençosman Kavşağı – İstanbul Yolu – Ankara Yolu – Gökdere istikametlerini kullanmalarının uygun olacağı değerlendirilmektedir.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.