Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

18 YILLIK ASFALT SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

Reklam Alanı
18 YILLIK ASFALT SORUNU ÇÖZÜLÜYOR
53 okunma
08 Eylül 2020 - 12:24

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda kentin birçok ana arterinde yapılacak olan asfaltlama çalışmasını ilk startı İsmetpaşa Mahallesi’nden verildi. Yalova Belediyesi ekipleri elmalık yolu üzerinde ilk asfalt çalışmasına başladı.

İzmit karayolu ile Girne Caddesi arasında kalan 1.etap kısmı üzerinden başlayan ve 2.kısımda devam eden çalışmalarda, yaklaşık %70 oranında asfaltlama yapıldı. Çalışmalar tamamlandığında kent genelinde yaklaşık 89 bin metrekarelik asfaltlama yapılmış olacak.

“Sorun Çözmek Bizim İşimiz Halka Hizmet İçin Geldik”

18 yıldır çözülmeyen sorunu çözüme kavuşturduk” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Yalova’da yaşayan vatandaşlardan bizim mahallenin şu sorunu vardı diye bir cümle artık duymayacaksınız. Sorunları en aza indirgemek bizim en önemli vazifemiz. Yalova’mızın büyüyen ve gelişen bir mahallesi olan İsmetpaşa Mahallemizde asfalt eksikliğini tespit ederek, çalışmalarımıza hemen başladık. Göreve geldiğim günden itibaren Yalova’mızın yatırımlarla anılan bir şehir olacağını her zaman belirttim. Yeni başlıyoruz, yapacağımız daha çok işimiz var. Şimdiden o bölgede yaşayan vatandaşlarımıza yaptığımız yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.