Miray Haber

Reklam Alanı

620 KİLOMETRE HAT YENİLENECEK

Reklam Alanı
620 KİLOMETRE HAT YENİLENECEK
46 views
17 Mart 2020 - 19:37
Reklam Alanı

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova Valisi Muammer Erol ile birlikte İller Bankası Bursa Bölge Müdürü Ekrem Ayti’yi ziyaret etti.

Kentimizin en önemli sorunlarından biri olan ana ishale ve şehir içi şebeke hatlarının yenilenmesi konusunda hazır olan proje ve raporlar İller Bankasına sunulmuştu. Projelerin ve raporların sunulmasının ardından finans çözümü ile proje en kısa sürede hayata geçirilecek.

Projelerin hazır olduğunu belirten Başkan Vekili Tutuk; “Sayın Valimiz Muammer Erol ile birlikte kentimiz için çalışmalarımızı el birliği ile sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde kentimizin en büyük sorunlarından biri olan ana ishale ve şehir şebeke hatlarının yenilenmesini sağlayacağız. İller Bankası Bursa Bölge Müdürü Ekrem Ayti ile yapmış olduğumuz istişareler neticesinde projenin gerçekleşmesi yönünde olumlu görüşmeler sağladık. En kısa sürede 550 kilometresi şehir içi 70 kilometresi ise ishale hattı olmak üzere toplam 620 km olacak hatların yenileme çalışmalarına başlayacağız. Bu görüşmelerimizde her zaman bizim yanımızda olan ve desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz Muammer Erol’a teşekkür ederim” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.