Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Artvin Borçka,Belediye Başkanı Sinop Belediyesi’ni ziyaret etti.

Reklam Alanı
Artvin Borçka,Belediye Başkanı Sinop Belediyesi’ni ziyaret etti.
62 okunma
25 Ağustos 2020 - 21:55

Belediye Başkanımız Ercan Orhan, Karadeniz’de bulunan belediyelerle iş birliği içerisinde neler yapılabileceği hakkında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Atakum ve Sinop Belediyesi’ni ziyaret etti.

İlk olarak Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan’ı makamında ziyaret eden belediye başkanımız Ercan Orhan, ne şekilde ortak çalışmalar yapılacağı noktasında fikir alışverişinde bulundu. Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan; başkanımıza ziyaretleri için teşekkür ederken, Sinop’a özgü kotra maketi hediye etti.

Sonrasında Samsun Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci ile görüşen belediye başkanımız, Ata Çocuk Anaokulu ve Atakum Belediyesi Bilişim Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sinop ve Atakum Belediyesi ziyaretlerinin ortak çalışmaları hızlandıracağının altını çizen belediye başkanımız Ercan Orhan: “Daha güzel bir Borçka için Karadeniz’de bulunan belediyelerle ortak neler yapabileceğimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bu ziyaretler ve görüşmeler sosyal demokrat kentlerin birbirleriyle olan dayanışmalarını ve çalışmalarını hızlandırıyor. Bir kez daha Sinop Belediye Başkanımız Barış Ayhan’a ve Atakum Belediye Başkanımız Cemil Deveci’ye ev sahiplikleri ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.