Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

BAŞARIYLA GELEN KARİYER SINIR TANIMADI

Reklam Alanı
BAŞARIYLA GELEN KARİYER SINIR TANIMADI
214 okunma
04 Eylül 2020 - 17:33

İzzet Deniz Çakır 13.07.1981 Yılın da Tekirdağ’ın, Çorlu ilçesinde Dünyaya Gelmiştir. İlkokul Ortaöğrenim Ve Lise Derken Arka Arkaya Kütahya Dumlupınar üniversitesi, Niğde Aksaray üniversitesi izmir Gediz üniversitesini kazandığı Halde Gitmemiştir ve Ardından Sakarya üniversitesi Makine Bölümünü Kazanmıştır okulu da 2 yılında bırakmıştır. O Arada 1997 ve 2010 yılları Arasında 13 yıl Tekirdağ Bölgesi Futbol Hakemliği Yapmıştır

Fotoğraf açıklaması yok.

Dağa sonra 2012 de kurmuş olduğum Çakır Emlak Gayrimenkul Şirketini 1 yıl sonra Kapatmak Zorunda kalmıştır. Ona Rağmen Mücadeleyi Bırakmayan İzzet Deniz Çakır 2014 yılında Memleketi Tekirdağ dan İstanbul Gelerek 2014 yılında FGR olarak Ilk Sanat yaşamına Ekip 1 Dizisinde özel harekatçı Rolünde Yer Alarak Başlamıştır. Dağa Sonra Kertenkele Dizisinde Koruma Rolünde Görev Almış. 2016/2017 Sezonunda Show tv de yayınlanan Evleneceksen Gel Evlilik Programına katılarak programda Damat Adayı olarak yerimi Aldı Burada 1 sezon kaldıktan Sonra Ayrıldı Ondan sonra Arka sokaklar Dizisinde Birkaç Bölüm karakterlerde Oynamıştır.

 

 

Hemen onun ardından. Zemheri Dizisi, Çukur Dizisi ,Yemin Dizisinde Baba Karakterinde Yerini Aldı. Ardından 3 Sinema Filminde Bulundu. Kovala, Herşeye Rağmen1980 yıllar ve Harun Enişte 2 Sinema filminde sonra Çocukluğumdan. Bu zamana kadar Ara,Ara yazmış olduğu Şiir yazarlığına Devam Etti. Pandemi Öncesinde Tekstil Firmalarının Bornoz Ürün Tanıtım Çekimlerinde Modellik yapmıştır. Katalog çekimleri Dergisi. Yayını Yurt dışında. Polonya Ve İngiltere’de Yayınlanmıştır. Ondan sonra Eka Tiyatro da uzun bir süre Tiyatro Tabanından Geldiği için Afyonda Okul Tiyatrolarında Bulundu.

 

 

 

Dağa Sonra Yurt dışında yayınlanan GEM TV Ekranların da Yabancı Gelin Yabancı Damat Programında Yine Damat Adayı olarak bulunan İzzet Deniz Çakır programın Fenomen İsmi oldu Gelen Teklifler Adına birçok Açılışlara katıldı ,Şu anda 1 Sezon Boyunca Çekilecek Olan 9 sinema projesi ve Dizi Projesi ile ilgili Resmi Sözleşmesini imzalamıştır.

 

 

 

İmaj Magazin Sanat Ödülleri Gecesinde Ödülünü Almak için Gelen Oyuncu İzzet Deniz Çakır Röportaj ların Ardından Ödülünü Almıştır. Adana Basın Mensupları Gecesine Önür’e Edilerek Ödüle Laik Görülmüştür!

 

 

 

Şu an da da Engelliler Adına Düzenlenecek olan Ödül Gecesinde Bulunacaktır. Dağa önceki yıllarda Altın portakal ve Altın kelebek Ödüllerinde Onursal sanatçı olarak Davetli olarak katılım Sağlamıştır. Şu an da TÜM SAN DER Derneğine Üye Olan Sanatçı İstanbul Yenibosna Aktör ve Sanatçılardan Sorumlu İlçe Başkanı Olarak Göreve Getirilmiştir.

 

 

Hemen Ardından Talep üzerine. Bursa Yenidünya iş Adamları Derneği olarak istanbul il Başkan Yardımcılığına Getirildi..

 

 

 

. Asıl mesleği Yakın koruma olduğu için ve Güvenlik sektöründen Geldiği için Yeni Tüm Güvenlik iş Sendikası Tekirdağ il Başkanı Olarak Göreve Getirilmiştir. Spo,Sanat,Ve Mesleki işleri ni Laik,i ile Yapan Değerli Genç Oyuncu İzzet Deniz Çakır,â Başarılar Diliyoruz Yolu Daim Ve Açık Olması Adına Kendisine Şükranlarımızı Sunuyoruz?

 


 

 

MİRAY HABER

ANTALYA TEMSİLCİSİ

AYŞE KLINÇ

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.