Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

BAŞKAN SALMAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Reklam Alanı
BAŞKAN SALMAN’DAN GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
17 okunma
31 Mart 2018 - 0:29

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, geçtiğimiz günlerde Çınarcık-Armutlu karayolunda meydana gelen heyelan nedeniyle Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt’u makamında ziyaret eden ve gelişmeler hakkında bilgi alan Başkan Salman, yaşanılan olayda herhangi bir kişinin bile burnunun kanamamasının sevindirici olduğunu söyledi. Gerekli önlemlerin alındığını ve konutlarda tahliyelerin yapıldığını aktaran Başkan Kurt ise Çınarcık Belediyesi olarak ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.
Yaşanılan heyelandan dolayı üzüntülerini dile getiren Başkan Salman; “Öncelikle mağdurlar olmakla birlikte Çınarcıklı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi Belediye Başkanı Avni Kurt kardeşim vasıtasıyla iletmek istiyorum. Yaşanılan bu heyelanda herhangi bir can kaybı yaşanmaması ve kimsenin burnunun dahi kanamaması bizlere teselli olmuştur. Gereken çalışmalar ve incelemeler yapıldıktan sonra vatandaşlarımız daha fazla mağdur edilmeden en kısa sürede evlerine ve sıcak yuvalarına kavuşmasını temenni ediyorum” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.