Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

ÇİFTLİKKÖY’DE KORONA DENETİMLERİ SÜRÜYOR

Reklam Alanı
ÇİFTLİKKÖY’DE KORONA DENETİMLERİ SÜRÜYOR
49 okunma
11 Eylül 2020 - 15:10

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin ve ilçedeki kamu kurumlarının amirleri ile birlikte Çiftlikköy’de Covid-19 pandemisine karşı alınan tedbirleri yerinde inceledi.
Atatürk Caddesi’nin Çiftlik Mahallesi kısmında esnafları gezen Kaymakam Bilgin ve Başkan Silpagar, taksi ve minibüsleri de kontrol ederek, maske ve dezenfektan bulundurulup bulundurulmadığını ve yolcuların maske takıp takmadığını kontrol ederek vatandaşlarla da sohbet etti. Ardından üretici pazarını gezen Kaymakam Bilgin ve Başkan Silpagar, Pazar yeri esnafının ve vatandaşların Kovid-19’a karşı aldığı tedbirleri inceledi. Özdilek Alışveriş Merkezi’nde de denetimler kapsamında incelemelerde bulunuldu.
Başkan Silpagar, “Çiftlikköyümüzde Covid-19 pandemisine karşı alınan tedbirleri yerinde incelemeye yönelik rutin denetimlerimizi sürdürüyoruz. Çiftlikköy Kaymakamımız Ömer Bilgin ve kamu kurum kuruluşlarının yöneticileri ile zabıtamızın da katıldığı denetimlerde vatandaşlarımıza salgınla mücadelede sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen konusunda üst düzeyde dikkatli olmalarını hatırlatmaya devam ediyoruz. Hijyen konusunda üst düzeyde dikkatli olmalarını rica ederken vatandaşlarımıza şu üç konuda hatırlatmalarda bulunuyoruz, Temizlik, Maske, Mesafe” dedi. Denetimlerde maske kullanımı, iş yerlerinde dezenfektan veya kolonya bulundurulması gibi konularda gerekli uyarılar yapılırken, kafe ve kuaför, market, pazaryeri gibi yerlerde sosyal mesafeye uyum, çalışanların maske kullanımı, mekan girişinde dezenfektan bulundurulmasına yönelik incelemeler de yapıldı.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.