Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

ÇİFTLİKKÖY’DE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ YENİDEN BAŞLADI

Reklam Alanı
ÇİFTLİKKÖY’DE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK HİZMETİ YENİDEN BAŞLADI
56 okunma
27 Temmuz 2020 - 23:13

Çiftlikköy Belediyesi’nin 2016 yılından bu yana sürdürdüğü yüz yüze “Ücretsiz Psikolojik Danışmanlık Hizmeti” Covid-19 ile ilgili tedbirler çerçevesinde yeniden başladı.

Covid-19 pandemisi nedeniyle bir süre uzaktan telefonla verilen psikolojik danışmanlık hizmeti, Uzman Psikolog Feyza Pehlivan’la 27 Temmuz 2020 tarihinden itibaren yeniden yüz yüze terapiler şeklinde verilmeye başlandı. Her hafta Pazartesi ve Salı günleri mesai saatleri içinde gerçekleşecek ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetinden faydalanmak isteyen Çiftlikköylüler, Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nin 0 226 352 81 14 no’lu hattından randevu alabilecekler.

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, pandemi sürecinde ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmetinin uzaktan telefonla sürdürüldüğü belirterek, 27 Temmuz tarihi itibariyle, Covid-19’la ilgili gerekli tedbirlerin alınarak yüzyüze terapiye dönüş yapıldığını kaydetti. Başkan Silpagar, “Sağlıklı toplum sağlıklı insanlardan oluşur” düsturu ile hareket ettiklerini ifade ederek, “2016’dan bu yana kesintisiz sürdürdüğümüz bu hizmetimizi vatandaşlarımızın gösterdiği ilgi dolayısıyla devam ettirdik. Uzman Psikolog Feyza Pehlivan’la hizmetimiz sürüyor, hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Çocuk, ergen, yetişkin ve aile terapisi konularında Çiftlikköylülerin danışabileceği Uzman Psikolog Feyza Pehlivan, terapilerini Çiftlikköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde bulunan ofiste gerçekleştirecek.

 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.