Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4498 terörist öldürüldü

Reklam Alanı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4498 terörist öldürüldü
14 okunma
08 Nisan 2018 - 19:04

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Siirt İl Kongresinde konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplamda terörist sayısını 4498 olarak açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Siirt AK Parti 6. olağan kongresi öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin satır başları şöyle:
Yeniden bir diriliş hareketini başlattık mı? Şimdi sizleri tebrik ediyorum, kutluyorum. Bugün, Siirt’te 6. Olağan Kongremizi yapıyoruz. Sizlerle bu coşku içinde bu kongreyi yapmak bizleri mutlu ediyor. Yiğit düştüğü yerden kalkarmış. Bize Siirt’teki o konuşma ile ne yaptılar, cezaevinin yolunu gösterdiler.
“BUGÜN BURADAN BİR MÜJDE VERİYORUM”
Size bugün buradan bir müjde veriyorum. Siirt Üniversitesi’ne şöyle 1.5-2 yıl içinde tıp fakültesini kuruyoruz. YÖK’ten geçti. Artık Siirt’li sağa sola gitmeye gerek kalmayacak. Ben artık Siirt’li kardeşlerimin inşallah bu terör örgütlerine prim vermeyeceğine inanıyorum. Kayyum kardeşlerimiz iyi çalışıyor. Buralara kardeş belediyeler atadık, onlar da iyi çalışıyor. Daha güzel olacak.
4498 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Yeni Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK PartiSiirt 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle:
Fırat Kalanı Harekatını gördük değil mi? Arkasından Afrin harekatını gördük değil mi? Afrin’le ilgili son durum, hamdolsun etkisiz hale getirilen terörist sayısı 4017 oldu. Peki Kuzey Irak’ta ne oldu? Orada da etkisiz hale getirilenlerin sayısı 327 oldu. Bitmedi. Yurtiçinde ne oldu? 154.
Kaynak: Cumhurbaşkanı Erdoğan: 4498 terörist öldürüldü
 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.