Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Engelli dostu Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü ziyaret Makamın da etti

Reklam Alanı
Engelli dostu Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ü ziyaret Makamın da etti
110 okunma
19 Temmuz 2020 - 8:49

TÜRK GENÇLİĞİNİN LİDERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve AK Parti Yalova Milletvekilimiz engelli dostu Sayın Ahmet Büyükgümüş’ü ziyaret ettik.

Kendisine takımımıza destek ve katkıları için teşekkürümüzü bizzat ilettik. Gençliğimizin lideri Sayın Ahmet Büyükgümüş her zaman gençlerimize örnek olmakta ve ışık tutmaktadır. Attığımız her adım da bizlere gece gündüz demeden, destek veren gençlerimizin örnek aldığı değerli vekilimiz Ahmet Büyükgümüş ile Süper Lige yeniden yükselen Avrupa kupalarında ülkemizi başırıyla temsil eden takımımız ile ilgili konuştuk. Sayın vekilimiz engelli vatandaşlarımızın her daim yanında olmuş ve kendisi sayesinde bugün Süper Ligde gururlu bir şekilde temsil etme onuruna eriştik. Kendisiyle gurur duyuyoruz. Allah herkese Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sayın Vekilimiz Ahmet Büyükgümüş’ün mütevaziliğini nasip etsin. Engelli camiası olarak gençliğin öncüsü Ahmet Büyükgümüş’e destek ve katkılarından ötürü sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Her zaman Sayın Vekilimizin yanında olduğumuzu belirtir ülkemiz adına yaptığı çalışmalarda başarılar dileriz.


Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizin daima ileriye gitmesinde.Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Vekilimiz Ahmet Büyükgümüş’ün Allah her zaman yar ve yardımcıları olsun.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.