Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Erdoğan'dan AB zirvesi öncesi sert açıklama

Reklam Alanı
Erdoğan'dan AB zirvesi öncesi sert açıklama
6 okunma
26 Mart 2018 - 15:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TürkiyeAB Zirvesi’ne katılmak üzere İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Bulgaristan‘ın Varna şehrine hareketi öncesi gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AB üyeliği stratejik hedefimiz olmaya devam ediyor. Niyetini, gayesini, ciğerini çok iyi bildiğimiz çevrelerin Türkiye’nin AB’de saygın eşit tam üye olarak hak ettiği yeri almasına mani olmalarına izin vermeyeceğiz.” açıklamasını yaptı.

Erdoğan'dan AB zirvesi öncesi sert açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “AB üyeliği stratejik hedefimiz olmaya devam ediyor. Niyetini, gayesini, ciğerini çok iyi bildiğimiz çevrelerin Türkiye‘nin AB’de saygın eşit tam üye olarak hak ettiği yeri almasına mani olmalarına izin vermeyeceğiz. AB ile birlikte çalıştığımızda ne denli verimli sonuçlar çıktığını 2016 göç mutabakatı gözler önüne sermiştir. Türkiye’nin çabaları Ege’nin bir mülteci kabristanına dönüşmesine mani olmuştur” dedi.
Türkiye -AB zirvesine katılmak üzere Varna’ya giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Atatürk Havalimanı‘nda basın toplantısı düzenledi.

sabah

Reklam Alanı
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.