Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Fikret Orman'ın 'Kraliçe Özlem'i

Reklam Alanı
Fikret Orman'ın 'Kraliçe Özlem'i
18 okunma
15 Nisan 2018 - 14:06

POSTA’dan Bekir Saçar’ın ‘Görünen adam” köşesinde kimler yok ki…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 2011 yazında, Bodrum açıklarında demirli yatında misafir ettiği genç bir kadını kucağında taşırken görüntülenmişti. Fikret Orman, adının Bahar Özden olduğu öğrenilen kadın için “Arkadaşımın yeğeni” demişti. Fakat ikilinin 2 yıldır ilişki yaşadıkları iddia edilmişti.

Başkan Orman ve eşi Sedef Zaim bu olayın ardından 2012’de anlaşmalı olarak boşandı. Daha sonra Fikret Orman’ın adı birçok aşk dedikodusuna karıştı.

Ukraynalı Ulviyya Alex ve avukat Aylin Surkultay bunlardan sadece ikisi.

Fikret Orman’ı geçen Çarşamba gecesi İstinye Park’taki Zuma Restoran’da 1992 Türkiye güzeli Özlem Kaymaz ile yemekte gördüm. İkiliye kendilerinden yaşça hayli büyük iki çift daha eşlik ediyordu. Başkan Orman ve eski kraliçe çok samimi ve neşeliydi. tunceli escort Geç saatlere kadar sohbet ettiler. Aralarında bir aşk başlarsa hiç şaşırmam. Çünkü ikisi de bekar. Kime ne?

Özlem Kaymaz’ın Tara adında bir kızı, Daniel ve Dante adında iki oğlu var. Fikret Orman da Aslıgül ve Nazlı adında iki kız babası

NİŞANI FESTİVALDE KUTLAYACAKLAR

Sunucu Burcu Esmersoy 8 aydır flört ettiği sevgilisi Berk Suyabatmaz ile 10 Nisan gecesi aile arasında sade bir törenle nişanlandı. Gecede çekilen fotoğraflar nazar değer korkusuyla sosyal medyada paylaşılmadı.

 

 • Sevgililer nişanı kutlamak için önceki gün Amerika-Los Angeles’a gitti. 14-16 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Amerika’nın en büyük açık hava müzik festivali Coachella’da eğlenecekler. Daha sonra araba ile San Diego’ya oradan da Meksika’ya geçip tatile devam edecekler.

   

 • Hacı Sabancı ile sevgilisi Nazlı Kayı da festivali takip etmek için Los Angeles’a gittiler.

   

 • <strong>Müzisyen Ozan Doğulu</strong> daha önce vücudunun birçok yerine dövme yaptırmıştı. Şimdi de üç kızı Arya, Lila ve Elya&rsquo;nın isimlerinin baş harflerinden oluşan bir figürü sağ kolunun içine çizdirdi.
  KIZLARINI KOLUNA DÖVDÜRDÜ

  Müzisyen Ozan Doğulu daha önce vücudunun birçok yerine dövme yaptırmıştı. Şimdi de üç kızı Arya, Lila ve Elya’nın isimlerinin baş harflerinden oluşan bir figürü sağ kolunun içine çizdirdi.

 

 • 3.5 aylık hamile olan <strong>Begüm Kütük</strong> geçen hafta düşük yapıp bebeğini kaybetti. Güzel oyuncu çok üzülüp bunalıma girmiş.&nbsp;
  DAĞDA TERAPİ

  3.5 aylık hamile olan Begüm Kütük geçen hafta düşük yapıp bebeğini kaybetti. Güzel oyuncu çok üzülüp bunalıma girmiş.

   

 • Geçen hafta<strong> Erdil Yaşaroğlu</strong> eşini Balıkesir Kaz Dağları&rsquo;na götürdü. Oyuncu orada uzman bir terapistten yardım alıyor.

  Geçen hafta Erdil Yaşaroğlu eşini Balıkesir Kaz Dağları’na götürdü. Oyuncu orada uzman bir terapistten yardım alıyor.

 

<strong>Popçu Hande Yener ile Demet Akalın </strong>arasındaki kavga yıllardır devam ediyor<strong>. Fatih Ürek </strong>de iki dostunun arasında kalmış.&nbsp;
FATİH’İN TERCİHİ DEMET

Popçu Hande Yener ile Demet Akalın arasındaki kavga yıllardır devam ediyor. Fatih Ürek de iki dostunun arasında kalmış.

 

 • <strong>Demet Akalın</strong> yakın arkadaşı <strong>Fatih Ürek</strong>&rsquo;e &ldquo;Artık tarafını belli et. Ya benimle arkadaş olursun ya da Hande ile. İkimizle aynı anda dost olamazsın&rdquo; demiş. Bu konuşmadan sonra Fatih Ürek tercihini Demet Akalın&rsquo;dan yana kullanmış. Hande Yener ile ilişkisini askıya almış. Araya uzun bir mesafe koymuş.

  Demet Akalın yakın arkadaşı Fatih Ürek’e “Artık tarafını belli et. Ya benimle arkadaş olursun ya da Hande ile. İkimizle aynı anda dost olamazsın” demiş. Bu konuşmadan sonra Fatih Ürek tercihini Demet Akalın’dan yana kullanmış. Hande Yener ile ilişkisini askıya almış. Araya uzun bir mesafe koymuş.

   

 • <strong>Oyuncu Oktay Kaynarca</strong> uzun zamandır, basın mensuplarının ve her önüne gelenin alınmadığı, canlı müzik çalacak bir kulüp açmak istiyormuş. Geçen günlerde sevdiği müzisyen bir arkadaşı ile ortak olmuş.&nbsp;Hayalini kurduğu kulübü açmak için kolları sıvamışlar.
  ÇOK ÖZEL KULÜP AÇACAK

  Oyuncu Oktay Kaynarca uzun zamandır, basın mensuplarının ve her önüne gelenin alınmadığı, canlı müzik çalacak bir kulüp açmak istiyormuş. Geçen günlerde sevdiği müzisyen bir arkadaşı ile ortak olmuş. Hayalini kurduğu kulübü açmak için kolları sıvamışlar.

   

 • Devren kiralık olduğunu öğrendikleri <strong>Nişantaşı&rsquo;ndaki Zihni Bar</strong>&rsquo;ın kapısını çalmışlar. Sahibi <strong>Zihni Şardağ </strong>devir için 1 milyon dolar isteyince hevesleri kursaklarında kalmış. Ama aramaya devam ediyorlarmış. Uygun bir yer bulur bulmaz da açacaklarmış.

  Devren kiralık olduğunu öğrendikleri Nişantaşı’ndaki Zihni Bar’ın kapısını çalmışlar. Sahibi Zihni Şardağ devir için 1 milyon dolar isteyince hevesleri kursaklarında kalmış. Ama aramaya devam ediyorlarmış. Uygun bir yer bulur bulmaz da açacaklarmış.

posta

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.