Menü

Gündem

Sağlıkta ek ödeme yönetmeliğinde değişiklik

Published

on

Spread the love

Sağlık Bakanlığı Ek Ödeme Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik, bugünkü Resmi Gazete’de yayımlandı.

ANKARA (İGFA) – Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yönetmelik değişikliğine ilişkin sosyal medya hesabından yönetmelik değişikliği ile ilgili paylaşımda bulundu.

“Yapılan değişiklikle, yan dal uzmanları ve asistanlarının artırımlı taban ödeme katsayıları, yan dal uzmanları için yüzde 100, yan dal uzmanlık eğitimi yapan asistanlar/araştırma görevlileri için yüzde 50 artırılıyor” diyen Bakan Koca,  yönetmeliğin içinde bulunulan Kasım ayını kapsayacak şekilde yürürlüğe gireceğini kaydetti.

Yönetmelik, 1 Kasım’dan itibaren geçerli olmak üzere bugün yürürlüğe girdi.

 

Okumaya Devam Et
yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür Sanat Etkinlikleri

Published

on

Spread the love

Yalova Belediyesi Yürüyen Köşk Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında yer edinen programlar aralıksız olarak devam ediyor.
Erol Çalı, değindiği “Hüznün Başkenti Kudüs” isminde kitabında Kudüs’te yaşananları soru ve cevap gibi okuyucularıyla paylaşmıştı. Çalı’nın kitabını okuyan veya okumak isteyen vatandaşların bilgilerini tazelemek ve soruların cevaplarını samimi bir üslupla sohbet durumunda aktarmak isteyen Erol Çalı, Yalovalı vatandaşlarla buluşacak.
Raif Dinçkök Kültür Merkezi (RDKM) Özgecan Aslan salonunda 06 Aralık Çarşamba günü 20:00’da yapılacak olan konuşma ücretsiz halka açık olacak.
Halkımızı ‘huzura erilen fakat huzur verilmeyen kent’ olan Kudüs’ün hikayesini dinlemek için Erol Çalı’nın konferansına bekliyoruz.

Okumaya Devam Et

Gündem

Yalova da Down sendromlu Meryem Hayali Gerçek Oldu

Published

on

Spread the love

Yalova  İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğüne Polis olmanın hayalini kuran özel gereksinimli (Down Sendromlu) olan Meryem isimli gencimizin ailesinin bu hayali gerçekleştirmek için talepte bulunması üzerine gencimizin Çiftlikköy ilçemizdeki ikametine gidilmiş, Meryem isimli gencimize Toplum Destekli Polis elbisesi giydirilerek Polis arabasına bindirilmiş gencimizin hayali yerine getirilerek mutluluğuna ortak olunmuştur

Okumaya Devam Et

Gündem

Nevşehir Belediye Meclisi’nden 2023’e veda toplantısı

Published

on

Spread the love

Nevşehir Belediye Meclisi Aralık Ayı Olağan Toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran başkanlığında yapıldı.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunun 20. Maddesi gereği, gündem maddelerini görüşüp, karara bağlamak üzere Belediye Meclis Toplantı Salonunda toplandı. Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran’ın başkanlığında gerçekleştirilen yılın son toplantısına AK Parti, MHP ve İYİ Partili meclis üyeleri ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Nafiz Dirikoç, Ersin Erol ve Furkan Feralan katıldı.

Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı toplantı da Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, çeşitli yatırım ve projelere ilişkin meclis üyelerine bilgiler vererek sorularını cevaplandırdı.

Okumaya Devam Et

Gündem