Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hasar görmüş ciltlere güçlü onarım

Reklam Alanı
Hasar görmüş ciltlere güçlü onarım
29 okunma
23 Ağustos 2020 - 22:28

Hasar görmüş ciltler için özel olarak formüle edilen Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, güçlü onarıcı etkisiyle oluşan hasarı giderirken hem nem ihtiyacını karşılıyor hem de kremsi dokusu ile cildi bir bandaj gibi koruyor. Zengin Avene Termal Su içeriği ile de yetişkinlerin yanı sıra, bebek ve çocuklarda da kullanılabiliyor.

Cildinizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş olan Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, hasar görmüş ciltleri yeniden yapılandırarak derinin iyileşmesine yardımcı oluyor. Günlük hayatta hassas ciltlerin nem ihtiyacının karşılanmasında, cilt bariyerinin güçlenmesinde ve yıpranmış hassas ciltlerin yatışmasında etkili Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, yetişkinlerin yanı sıra, bebek ve çocuklarda da kullanılabiliyor.

Zengin Avene Termal Su içeriği ile Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream, ciltteki rahatsızlık hissini yatıştırıyor; kremsi dokusu ile kolayca cilde uygulanıyor ve koruyucu tabaka oluşturarak cildin doğal bariyerini destekliyor. Pierre Fabre patentli C+-Restore aktif maddesi sayesinde hasar görmüş cildin doğal bariyerini yenilemeye yardımcı oluyor.

Kesikler, dikiş izleri, sıyrıklar, yanıklar, pişik ve minör dermatolojik işlemler (lazer ve peeling sonrası) sonucunda yıpranmış hassas ciltlerin onarılmasına destek oluyor.

Ailece kullanabileceğiniz ürün, etkilenen alan temizlendikten sonra günde en az 2 kez sabah ve akşam lokal olarak uygulanıyor.

Eau Thermale Avène Cicalfate + Cream

Eczane satış fiyatı 91,90 TL

Bilgi için: İletişim Ofisi Halkla İlişkiler Ajansı /Müge Kaya

0536 524 21 04 – muge.kaya@iletisimofisi.com

 

Pierre Fabre hakkında: Vizyon sahibi, insancıl ve tutku dolu bir eczacı ve aynı zamanda botanikçi olan Mösyö Pierre Fabre tarafından 1962 yılında kurulan Pierre Fabre firması, 60 yıl içinde uluslararası bir sağlık, bakım ve güzellik şirketine dönüştü. Bugün İlaç, Dermokozmetik ve Tüketici Sağlığı olarak birbirini tamamlayan alanlarda faaliyet göstermektedir. Pierre Fabre Laboratuvarları, Avrupa’nın en büyük ikinci bağımsız özel ilaç laboratuvarı olarak hizmet vermektedir. Ürünlerini geliştirirken doğanın sunduklarını kullanan Mösyö Pierre Fabre, oluşturduğu botanik arşivleri ve ağaçlandırma çalışmalarıyla da doğayı korumayı ilke edinmiştir. Köklerinden ve değerlerinden hiç kopmadan dünyaya açılan Pierre Fabre, Mösyö Pierre Fabre’nin hayattayken kurduğu Pierre Fabre Vakfı aracılığı ile özellikle sağlık hizmetinin ve ilaç erişiminin kısıtlı olduğu Afrika ve Uzakdoğu ülkelerinde ücretsiz sağlık hizmeti sağlamakta, insanların yaşamını güzelleştirmektedir. Grup, her yıl elde ettiği karın anlamlı bir kısmını Onkoloji ve Dermatoloji alanlarında yürütmekte olduğu Ar & Ge çalışmalarına aktarmaktadır. Pierre Fabre; her türlü güzelliğin öncelikle sağlıktan geçmesi gerektiği bilinciyle hareket etmekte; bunun yanında botanikçi kimliği sayesinde ürünlerini en doğal yöntemlerle geliştirmektedir.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.