Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Hayatını kanser hastalarına adadı

Reklam Alanı
Hayatını kanser hastalarına adadı
14 okunma
22 Mart 2018 - 20:54

Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi olan genç kadın Naim’e Bozoğlan, hayatını bundan sonra kanser hastalarına adayacağını ve kimin şifaya, yardıma ihtiyacı varsa kendisine seferber olacağını söyledi.
 
Yakalandığı kanser hastalığı sonrası inanılmaz bir mücadeleye giren ve 1 yılsonunda tamamen iyileşen 40 yaşındaki Naim’e Boz oğlan, kanser hastaları için de moral ve umut olmak için bu yola çıktığını söyledi. Ölümcül bir hastalık olan kansere yakalandıktan sonra hayata daha farklı bakmaya başladığını belirten Bozoğlan, dernekle birlikte Hatay’daki kanser hastaları için mücadele edeceğini belirterek şunları söyledi: “Tüm hastalara ulaşacağım. Güler yüzümle hastalığı nasıl yendiğimi herkese anlatacağım. En büyük tedavinin moral olduğunu göstereceğim. Yapacağımız etkinliklerle mağdur olan hastaların ihtiyaçlarına yetişeceğiz. İnşallah gücüm elverdiğince bu mücadelenin içinde olacağım. Hastalığı nasıl yendiğimi ve dimdik nasıl ayağa kalktığımı herkese göstereceğim” dedi.

KANSER HASTALARI YARARINA PROGRAM DÜZENLENDİ
Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilciliği tarafından kanser hastaları yararına program düzenlendi. Harbiye Soner Restaurantta düzenlenen programa çok sayıda davetli katılım gösterdi. Ankara ve çevre illerden de davetlinin geldiği programda, kanserle mücadele konusundaki gayret ve başarılarından dolayı Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi Naim’e Bozoğlan’a plaket takdim edildi. Bundan sonra bu tür etkinliklerin devam edeceğinin mesajını veren Bozoğlan, kanserle mücadele eden herkesi Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi çatısı altına davet etti. (İzzet NAZLI)
Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi olan genç kadın Naim’e Bozoğlan, hayatının bundan sonra kalanını kanser hastalarına adayacağını ihtiyaç sahipleri ve kimin şifaya, yardıma var olduğunu ve kanser hastalarının da  emrinde olacağını sözleri ile yardım severliği ile dikkatleri üzerine çekmiştir
 
Yakalandığı kanser hastalığı sonrası inanılmaz bir mücadeleye giren ve kısa süre sonra sağlına kavuşan sorunsuz iyileşen 40 yaşındaki Naim’e Boz oğlan, kanser hastaların da için de dertlere dermanla umut olmak için bu yola ulaşacağını söyledi. Amansız l bir hastalık olan kansere yakalandıktan sonra hayata daha farklı bakmaya başladığını belirten Bozoğlan, kanserle mücadele birlikte Hatay’daki kanser hastaları için mücadele edeceğini belirterek şunları söyledi: “Tüm hastalara ulaşımla. Güler yüzümle hastalığı nasıl yendiğimi herkese anlatacağım. En büyük tedavinin moral olduğunu göstereceğim. Yapacağımız faaliyetleler mağdur olan hastaların ihtiyaçlarına yetişeceğiz. gücüm elverdiğince bu mücadelenin içinde olacağım. Hastalığı nasıl yendiğimi ve dimdik nasıl ayağa kalktığımı azmin zaferini anlatacağım herkese göstereceğim” dedi.
KANSER HASTALARI YARARINA PROGRAM DÜZENLENDİ
Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilciliği tarafından kanser hastaları yararına program düzenlendi. Harbiye Soner Restaurantta düzenlenen programa çok sayıda davetli katılım gösterdi. Bir çok il ve ilçelerden de çevre illerden de davetlinin geldiği programda, kanserle mücadele konusundaki ve başarılarından dolayı Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi Naim’e Bozoğlan’a plaket takdim edildi. Bundan sonra bu tür etkinliklerin devam edeceğinin mesajını veren Bozoğlan, kanserle mücadele eden herkesi Kansere Gülümse Derneği Hatay İl Temsilcisi çatısı altına davet etti.

 
Kaynak: İzzet NAZLI)
 
mehmet mustafa dogan
 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.