Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
Bu sayfada yer alan tüm veriler Sağlık Bakanlığı ndan alınmaktadır

İstanbul Valiliği Kurumsal Web Sayfası, Rusça ve Almanca Yayınına Başladı

İstanbul Valiliği Kurumsal Web Sayfası, Rusça ve Almanca Yayınına Başladı
85 okunma
04 Temmuz 2020 - 21:46

İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası, www.istanbul.gov.tr, İngilizce ve Arapça’nın ardından Rusça ve Almanca dillerinde yayına başladı.

İstanbul’a dair güncel ve özel haberlerin paylaşıldığı, şehirdeki kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra röportaj, yürüyüş rotaları, basın açıklaması ve duyuruların güncel olarak yayınlandığı İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası İngilizce ve Arapça dillerinde yayının ardından Rusça ve Almanca dillerinde de yayın yapmaya başladı.

İstanbul’un tarihi ve kültürel değerlerini tanıtan özel haberleriyle İstanbul Valiliği kurumsal web sayfası yerli ve yabancı turistler için de önemli bir rehber olma özelliği taşıyor. Turizm başkenti İstanbul’u ziyaret edecek yerli ve yabancı turistler için önemli bir kaynak olan İstanbul Valiliği web sayfası, Eylül ayında İngilizce ve Aralık ayında Arapça yayına başlamıştı. Mayıs ayında Rusça yayına başlayan web sayfasına Almanca da eklendi.

İngilizce, Arapça, Almanca ve Rusça olmak üzere dört yabancı dilde yayın yapan İstanbul Valiliği kurumsal web sayfasının, en çok konuşulan diğer dillerde de yayın yapması için çalışmalar devam ediyor.

Almanca web sayfası için tıklatınız: http://de.istanbul.gov.tr/

Rusça web sayfası için tıklayınız: http://ru.istanbul.gov.tr/

 

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.