Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

İzmit ve Darıca İlçelerinde Meydana Gelen 5 Ayrı ‘Evden Hırsızlık’ Olayları

Reklam Alanı
İzmit ve Darıca İlçelerinde Meydana Gelen 5 Ayrı ‘Evden Hırsızlık’ Olayları
85 okunma
21 Temmuz 2020 - 23:58

İl Emniyet Müdürlüğümüzce çeşitli tarihlerde ilimiz İzmit ve Darıca ilçelerinde meydana gelen 5 ayrı ‘Evden Hırsızlık’ olaylarının aydınlatılması amacıyla yapılan çalışmalar neticesinde;

Hırsızlık yapan şahısların İstanbul’dan bir araçla ilimize gelen bir grup olduğu tespit edilmiştir. Şahısların 17.07.2020 günü tekrar ilimize gelmeleri üzerine İzmit ilçesinde düzenlenen operasyon ile D.Ç., G.A., Ç.B., N.T., F.Ç. ve H.İ.T. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şahısların üzerlerinde, kapı/pencere kırmak veya açmak amacıyla kullanılan 1 adet levye ve 2 adet tornavida, 3 adet kapı dili düşürmeye yarayan plastik aparat ve parmak izi düşmesini engellemek amacıyla kullanılan çoraplar ele geçirilmiştir Yakalanan şahıslardan D.Ç.’nin 3, G.A.’nın 16, Ç.B.’nin 10, N.T.’nin 25, H.İ.T.’nin 9 ve F.Ç.’nin ise 2 ayrı hırsızlık suçundan kaydı olduğu tespit edilmiştir. Şüpheli şahıslar, Emniyet Müdürlüğümüzdeki işlemleri tamamlandıktan sonra Adli Makamlara sevk edilmiştir.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü olarak, İlimiz genelinde suçun önlenmesi ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışmalarımız kararlılıkla sürdürülecektir.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.