Miray Haber

Reklam Alanı

KORONAVİRÜSÜ İLE MÜCADELE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Reklam Alanı
KORONAVİRÜSÜ İLE MÜCADELE ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
43 views
25 Mart 2020 - 15:46
Reklam Alanı

Yalova Belediyesi’nin tüm dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı aldığı tedbirler kapsamında sürdürdüğü ilaçlama, dezenfekte ve temizlik çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ekipler, Yalova’da ki 14 mahallede periyodik olarak düzenlediği ilaçlama, dezenfekte ve temizlik çalışmalarına hız verdi.  Kent genelindeki parklar, duraklar, oturma grupları, ortak kullanım alanlarının yanı sıra pazar yerleri de hem temizleniyor hem de dezenfekte ediliyor.

Tutuk, “Tedbir ve Önlemlerimizi Aksatmadan Uyguluyoruz”

Temizlik ve dezenfekte çalışmaları ile ilgili konuşan Başkan Vekili Tutuk, “Koronavirüs salgınına karşı aldığımız tedbir ve önlemlerimizi aksatmadan uygulamaya devam ediyoruz. Kurduğumuz temizlik ekibimizle mahallelerimizdeki her bir cadde, sokak, park, bahçe ve boş arazileri temizliyor, salgın hastalığa karşı dezenfekte ediyoruz. Ortak kullanım alanlarımızda ilaçlamadezenfekte ve temizlik çalışmalarımızı periyodik olarak sürdürüyoruz. Toplu taşıma araçları, duraklar ve taksi duraklarına özel hassasiyet ile yaklaşıyoruz. Dezenfekte edilen araçlara Yalova Belediyesi tarafından dezenfekte edilmiştir ibareli etiketleri yapıştırıyoruz. Zabıta ekiplerimiz ise vardiyalı olarak 24 saat devriye gezip, vatandaşlarımıza gerekli uyarılarda bulunuyor” dedi.

Tutuk, “Sokaktaki Canlarımızı Unutmuyoruz”

“Sokaktaki canlarımızı da unutmadık” diyerek sözlerine devam eden Başkan Vekili Tutuk, “Belediyemizin Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipleri tarafından mama dağıtımına devam ediliyor. Ekiplerimiz, koronavirüsüne karşı mücadele ederken can dostlarımızın da ihtiyaçlarını gideriyor” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.