Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

MASA TENİSİ SPORCULARI BAŞKAN SALMAN’IN KONUĞU OLDU

Reklam Alanı
MASA TENİSİ SPORCULARI BAŞKAN SALMAN’IN KONUĞU OLDU
38 okunma
14 Mart 2018 - 15:33

Masa tenisinde başarılara doymayan, ilimize madalyalar kazandıran ve Milli Takım aday kadrosuna davet edilen Yalova Belediye spor’un masa tenisi sporcuları, Yalova Belediye spor Kulübü Başkanı Resul Koca ağa, Hocalar Bayram Ali Yıldız ve Kadri Koca cenk ile Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın konuğu oldu.
Toplam 4 branştan 8 oyuncunun davet edildiği Milli Takım aday kadrosunda Genç Kızlarda Ece Haraç, Genç Erkeklerde Tugay Şirzat Yılmaz, Bilal Selim Ok, Umut Emre Başsan, Yıldız Erkeklerde Yücel Ocak, Emir Baha Sönmez, Ekin Bayraktar ve U11 Erkeklerde ise Efe Haraç ilimizi Milli Takım düzeyinde temsil etmeye hak kazanmıştı.
Tüm sporcuları tek tek tebrik eden Başkan Salman, “Elde ettiğiniz başarılarla ve derecelerle Yalova’mızı masa tenisinde marka kent haline getirdiniz. Değerli hocalarımız Bayram Ali Yıldız ve Kadri Kocacenk’in emeklerini de göz ardı edemem. İnanç, özveri ve sıkı çalışma sayesinde çok işler başardınız. Ben inanıyorum ki çok daha iyi yerlere geleceksiniz. Milli takıma girmeye kazanan sizler sayesinde sadece kentimizi değil, ülkemizi de bu sporda hak ettiği noktaya taşıyacaksınız. Ben, her biriniz ile gurur duyuyorum” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.