Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

MEZARLIKLARDA BAYRAM ÖNCESİ BAKIM ÇALIŞMASINA BAŞLANILDI

Reklam Alanı
MEZARLIKLARDA BAYRAM ÖNCESİ BAKIM ÇALIŞMASINA BAŞLANILDI
55 okunma
28 Temmuz 2020 - 23:07

Yalova Belediyesi Mezarlık Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bayram öncesi her iki mezarlıkta da genel temizlik ve bakım çalışmaları yapılmaya başlandı.

Kurban Bayramı öncesi, Yalova Şehir Mezarlığı ve Paşakent Mezarlığı’nda genel temizlik ve bakım çalışmalarına yapılıyor. Yalova Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri, yabani ot temizliği, budama ve yıkama işlemlerini arife gününü kadar tamamlayıp her iki mezarlığı da hazır hale getirecek.

Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilmesi için çalışmaların yoğunlaştığını belirten Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Bayram öncesi mezarlık alanlarını daha temiz ve düzenli hale getirmek için ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarına başladı. Çalışmalarda mezarlıkların ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ve temizlik çalışmaları özenli bir şekilde gerçekleştirilip bakım ve onarımı yapılıyor. Ayrıca yaşlı ve engelli vatandaşlarımız için golf aracımız ve araçlarımız mezarlık içinde ring hizmeti verecek. Ziyarete gelecek olan vatandaşlarımıza ise ikramlarımız olacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla vatandaşlarımız ziyaretlerini daha rahat ve huzurlu bir şekilde yapabilecekler” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.