Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
Bu sayfada yer alan tüm veriler Sağlık Bakanlığı ndan alınmaktadır

ŞEHİT ÖMER FAYDALI CADDESİNDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARININ STARTI VERİLDİ

ŞEHİT ÖMER FAYDALI CADDESİNDE ASFALTLAMA ÇALIŞMALARININ STARTI VERİLDİ
51 okunma
07 Ekim 2020 - 20:18

Yalova Belediyesi, Fen İşlerine Müdürlüğüne bağlı ekipler Şehit Ömer Faydalı Caddesinde asfaltlama öncesi çalışmalarına başladı.

Kent genelinde asfaltlama çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Yalova Belediyesi, Şehit Ömer Faydalı Caddesinde tesviye çalışmalarının ardından asfalt dökümünü gerçekleştirecek. İlk olarak cadde üzerinde freze makinesi ile bozuk olan çukur, çıkık olan kısımların tesviyesi yapılacak. Kısa sürede tamamlanacak olan tesviyenin ardından caddenin her iki geliş ve gidiş yönüne asfalt dökümü yapılacak. Yapılan çalışmalar sırasında trafiğin akışını kolaylaştırmak için Yalova Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri de hazır bulunacak.

Trafik akışının önemli lokasyonlarından biri olan Şehit Ömer Faydalı Caddesinde çalışmaların başladığını belirten Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Öncelikli olan cadde ve sokaklarımızı program dâhilinde asfaltlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Şehit Ömer Faydalı Caddesi de kentimizin trafik akışının önemli lokasyonları arasında yer alıyor. Caddede freze makinesiyle tesviye işlemleri başladı. Tesviyenin bitmesiyle birlikte asfalt dökümüne geçilecek” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.