Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

ŞOK GÖRÜNTÜ SON DAKKİKA İNFAL YARATAN SORUŞTURMA

Reklam Alanı
ŞOK GÖRÜNTÜ SON DAKKİKA İNFAL YARATAN SORUŞTURMA
42 okunma
25 Ağustos 2020 - 18:52

İçişleri Bakanlığı, sosyal medyada infial yaratan paylaşımlar yapan ‘Elif Sarı’ Instagram hesabını kullanan şahsın gözaltına alındığını duyurdu. Açıklamada, “Instagram hesabını kullanan Y.E. isimli erkek şahıs Gaziantep ilinde yakalanarak hakkında adli işlemler başlatılmıştır.” denildi.

Sosyal medya hesabında bebeği olduğu iddia edilen Elif Sarı adındaki anne müsveddesi bebeğini) pazarlıyor çocukla birlikte fotoğraf çektirip, müstehcen fotoğraflar ve mesajlar paylaşan Elif Sarı, hakkında soruşturma başlatıldı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ise konuyla ilgili bir açıklama yayınladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınlayan ve çocuğunu buna alet eden kişi anne  olan  için  soruşturma  başlatıldığı bildirildi.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI: INSTAGRAM HESABINI KULLANAN ERKEK ŞAHIS YAKALANDI

İçişleri Bakanlığı, kucağında bebeği bulunan kadının müstehcen  fotoğrafları ile mesajların sosyal medyada paylaşılması ile ilgili dikkat çekti

Yazılı açıklamada, “Sosyal medya platformu Twitter’da, elifsaritutuklansin’ etiketi ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığınca yürütülen çalışmalar neticesinde; söz konusu fotoğrafları paylaşan @elif.antplii isimli/rumuzlu Instagram hesabını kullanan Y. E. isimli erkek şahıs, Gaziantep ilinde yakalanarak hakkında adli işlemler başlatılmıştır.

Bahsi geçen hesaptaki şahısların yabancı uyruklu ve yurtdışında yaşayan şahıslar oldukları, dolayısıyla konunun ülkemizle bir bağlantısının bulunmadığı anlaşılmıştır. Y. E. isimli şahsın bu görüntüleri sosyal medya üzerinden elde ederek ülkemizde yaşandığı algısı yaratmak amacıyla paylaştığı belirlenmiştir” denildi.

Bebeğiyle müstehcen fotoğraflarını paylaşan Elif Sarı hakkında bakanlıktan açıklama yapıldı

Elif Sarı adındaki anne müsveddesi bebeğini) pazarlıyor!Hepimiz bu rezilden çocuğunun alınması gerektiğinde hem fikirsiz.Ama bu kadını takip eden şu 30,7 bin kişiyle ilgili  ne yapacağız?Elif Sarının tutuklanması yetmez.suça ortak olan kullanıcılarda  tutuklansın.

 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.