Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Son dakika: Cumhurbaşkanı son rakamı açıkladı

Reklam Alanı
Son dakika: Cumhurbaşkanı son rakamı açıkladı
25 okunma
14 Mart 2018 - 22:05

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bugüne kadar 3486 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afrin’de etkisiz hale getirilen terörist sayısının 3 bin 486 olduğunu açıkladı.
14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde hekimleri kabul eden Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili son gelişmeleri de aktardı.
“Afrin’e girdik giriyoruz. İyice yaklaşmış vaziyetteyiz.” diyen Erdoğan, “Bizim derdimiz işgal değil, bizim derdimiz, bu terör koridorunu en doğusundan en batısına kadar teröristlerden temizlemektir.” diye konuştu.

“HEPSİNE ANLATTIM. HİÇ BİRİSİNDEN SES ÇIKMADI!”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriye’deki durumla ilgili olarak da şöyle konuştu: “Bizim buraya sınırımız var. ABD’nin sınırı mı var? Koalisyon güçlerinin sınırı mı var? Rusya, rejimle hareket ediyor, koalisyon güçleri kiminle hareket ediyor?”
Terör örgütleriyle birlikte hareket eden ülkelere de dikkat çeken Cumhurbaşkanı, “Tillerson’a özellikle anlattım. Bu silahları neden buraya getiriyorsunuz? diye sordu. Hiçbir ses yok.” dedi.
sabah
 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.