Miray Haber

sorunlarını çözeceğiz”

sorunlarını çözeceğiz”
34 views
17 Kasım 2019 - 15:26

Yalova adalet birlik partisi il başkanı Murat Kalaycı Halktan gelen talep, fikir ve beklentileri önemsediklerini vurguladı; “Kalaycı, şunları söyledi, “Büyük bir özveri ve heyecanla ilimize hizmet etmek için yola çıktık.

Görevimiz süresince halkımızla işbirliği içerisinde olacağız. İlimizin sorunlarını çözüme kavuşturulma noktasında sürekli istişare içerisinde olacağız ve ortak fikirlerde buluşarak sorunlarımızı çözeceğiz.

“Halktan alınan yetkiyi yine halka hizmet etmek noktasında kullanacağız.”

“HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET GİTMELİ”

“Hiç kimseye Bölgesel ayrımcılık yapılmamasını vurgulayan Kalaycı, her mahalleye eşit hizmet gitmeli İlk önceliğimiz vatandaş memnuniyeti olduğuna dikkat çeken Kalaycı, “Tüm imkân ve olanaklarımızı, bütün enerjimizi kentimize hizmet etme noktasında kullanacağız.

“Gerek Altyapıdan Gerek üstyapıya, içme suyundan yeşil alanlara kadar ilimizin ihtiyaç duyduğu tüm yatırımları hayata geçireceğiz” diye konuştu.

“HİZMET VE YATIRIMLAR”

Yüce, “Milletimiz bu emaneti bize teslim etti.

Halkımıza Verimli olmak zorundayız.

Şehir bizden hizmet bekliyor.

Bizler Bunun sorumluluğunun farkındayız. Yalova’da hizmetler ve yatırımlar konuşulsun diyoruz.

Yapılan toplantılarda çay, kahve, muhabbeti olsun istemiyoruz sonuç odaklı toplantılar gerçekleştirilmeli. Hizmetlerin konuşulacağı yarınlar bizi bekliyor.

Yalova’nın her karışını standarttı yüksek bir şehir haline getirmek için çalışmalıyız” dedi.

Yalova’nın bağdaşları ile sık sık bir araya gelerek proje paylaşımları yaparak hayata geçirmeliyiz” ifadelerine yer verdi.

PROJE PAYLAŞIMI

“Turizm tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Yalova özelinde turizm tarım ve hayvancılık alanında hazırladığımız projelerimiz var. Üretimi ve istihdamı esas alan, potansiyellerimizi harekete geçirerek yatırımlar planlıyoruz.

“Yalova bu konuda öncü olacak konumdadır. Güzel ve hizmet dolu bir yıl bizi bekliyor” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.