Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

TATİLPARK YAZA HAZIRLANIYOR

Reklam Alanı
TATİLPARK YAZA HAZIRLANIYOR
13 okunma
31 Mart 2018 - 14:25

Yalova halkının yanı sıra şehir dışından gelenlerin de yaz aylarında en çok tercih ettiği yerlerin başında gelen Tatilpark’ta yaz hazırlıkları başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı.
Bu yaz festivallere de ev sahipliği yapacak olan Tatilpark’ta tesislerde yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Konaklamada kullanılan tüm evler bakıma alındı. Evlerin yanı sıra sosyal alanlarda da yenileme çalışmaları başlatıldı. Çalışmaları yakından takip eden ve Tatilpark Tesisleri Müdürü Murat Güven’den bilgiler alan Belediye Başkanı Vefa Salman, her yıl olduğu bu yılda Tatilpark’ın festivallere ev sahipliği yapacağını belirtti.
2018 yazı kentimizde dolu dolu geçecek diyen Başkan Salman; “Bu etkinlikleri gerçekleştirirken dışarıdan gelen konuklarımızı Tatilpark’ta ağırlıyoruz. Buradaki tesisleri gelen konuklarımıza en iyi şekilde hizmet edecek hale getiriyoruz. Arkadaşlarımız sezon öncesi çalışmalar başlattılar. Tesislerin genelinde yapılacak çalışmalar tamamlandığında hemşehrilerimizde tesislerden daha iyi şartlarda faydalanacak” dedi.
Ağustos’ta Müzik Festivali Yapılacak
Bu yıl ilk kez 2-5 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek Müzik Festivalinde 4 gün boyunca 20’den fazla sanatçı ve misafir Yalova’ya gelecek. Türk Rock ve alternatif müziğin en iyileri Yalova Müzik Festivalinde yer alacak. Festival süresince kamp genel kullanıma kapalı olacak.
Tesislerde Üretim de Yapılıyor
Tesis içerisinde Yabeltaş bünyesinde faaliyetini sürdüren sera ve atölyelerde ahşap ve metal imalatlar yapılıyor. Tesisleri ziyaretinde atölye ve seraları da gezen Başkan Salman, yapılan çalışmaları inceledi. Hünerli ellerden çıkan çalışmaları takip eden Başkan Salman çalışanlara kolaylıklar diledi.

 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.