Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Tekne Hırsızlığı” Hırsızlık suçundan yapılan işlem

Reklam Alanı
Tekne Hırsızlığı” Hırsızlık suçundan yapılan işlem
98 okunma
22 Ağustos 2020 - 0:08
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Deniz Limanı Şube Müdürlüğü görevlilerince “Marmara Denizi açıklarında bir şahsın tekneden yardım istemesi” konusu ile ilgili yapılan çalışmalarda;
Bandırma-Yenikapı seferini yapan deniz otobüsü görevlilerince bahse konu yardım talebi sonrası şahsın vapura alındığı, şahsın 3 gün teknede mahsur kaldığını beyan ettiği, 112 unsurları ve görevlilerin Yenikapı vapur iskelesine intikal ettiği, yapılan incelemede şahsın 112 unsuru istemediği ve olay yerinden uzaklaştığı anlaşılmıştır.
Çalışmaların devamında bahse konu teknenin 12.08.2020 tarihinde Kartal iskelesinde iken çalındığı anlaşılmış, olayı gerçekleştirdiği ve teknede mahsur kalarak yardım talebinde bulunduğu tespit edilen Mustafa B. isimli şahıs 17.08.2020 tarihinde Kocaeli ili Darıca ilçesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Konu ile ilgili yakalanarak hakkında “Tekne Hırsızlığı” suçundan işlem yapılan ve (1) adet Hırsızlık, (1) adet “Şantaj” suçundan faili firar olarak arandığı tespit edilen şüpheli şahıs 18.08.2020 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca Tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.