Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

TOBB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN GÜNER’E ZİYARET

Reklam Alanı
TOBB MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLERİNDEN GÜNER’E ZİYARET
18 okunma
05 Nisan 2018 - 15:53

 
TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Mustafa Aşina ile Emel Zehra Tunçinan, Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Jülide Güner’i makamında ziyaret etti.
Eğitime verilen önemi ve geleceğin teminatı olan çocukların gelişimi için yapılan projeleri destekleyen Yalova Belediyesi’ne, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri konuk oldu. Kendisi de emekli bir eğitimci olan Başkan Yardımcısı Jülide Güner, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenlerini makamında ağırladı.
Sohbet eşliğinde geçen görüşmede Öğretmen Emel Zehra Tunçinan, Başkan Yardımcısı Güner’e ‘Edebiyat Sokağı’ isimli projesinden bahsetti. Yalova Belediyesi’nin de desteğiyle projeyi hayata geçirmek istediklerini belirten Tunçinan, Başkan Yardımcısı Güner ile fikir alış verişinde bulundu.
Yalova’nın eğitimde lider kentlerden biri olduğunu vurgulayan Başkan Yardımcısı Güner, Yalova Belediyesi olarak öğrencilerin yararına olacak her projeyi desteklediklerini belirterek konuyu Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’a ileteceğini ve kendilerini bilgilendireceklerini söyledi.
Görüşmenin sonunda Başkan Yardımcısı Güner, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri Mustafa Aşina ile Emel Zehra Tunçinan ile günün ansına hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.