Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

TÜRK DÜNYASI GAZETECİLERİ BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’U ZİYARET ETTİ

Reklam Alanı
TÜRK DÜNYASI GAZETECİLERİ BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’U ZİYARET ETTİ
64 okunma
23 Temmuz 2020 - 23:48

Yalova Folklor Eğitim Merkezi (YAFEM) tarafından bu yıl 23’ncüsü düzenlenen Türk Boyları Kültür Şöleni için kentimize gelen Türk Dünyası Gazetecileri ve Basın Mensupları YAFEM Başkanı Özer Koyuncu öncülüğünde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret etti.

Bu yıl yaşanılan pandemi dolayısıyla az sayıda konuklarını kentimizde ağırlayan YAFEM, aynı zamanda şölen içinde yer alan ve bu yıl 14’üncüsünü düzenlediği Türk Dünyası Gazetecileri ve Basın Mensupları buluşmasını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdi.

Koyuncu “Başkan Vekilimize Teşekkür Ederiz”

Kentimize gelen ziyaretçilerle birlikte Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret eden YAFEM Başkanı Özer Koyuncu; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olan pandemi dolayısıyla az sayıda şölenimizi gerçekleştirdik. Ama şunu belirtmek isterim ki, Türk Dünyası Gazetecileri ve Basın Mensupları buluşmamızı istediğimiz şekilde gerçekleştirdik. Kentimize davetli olarak gelen gazeteci ve basın mensuplarımızın yanında online bağlantılarla toplantılarımız ve seminerlerimizi gerçekleştirdik. Burada başta Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk’a teşekkür ederiz. Bizlerden desteğini esirgemedi ve her ne konuda olursa olsun yardımcı oldu” dedi.

Başkan Vekili Tutuk “Taşın Altına Elimizi Koyacağız”

Festival yapmanın zorluklarını iyi bildiğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Özer Koyuncu Başkanımız yıllardır bu işi başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bu yıl yaşanılan pandemiden dolayı her ne kadar eksiklikler olsa bile organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Bizlerde Yalova Belediyesi olarak elimizden gelen desteğimizi verdik ve bundan sonrada vereceğiz. Festival yapmanın zorluğunu en iyi bilenlerdenim. Özer Başkanıma geçmiş festivaller dönemlerinde bir birey olarak konaklama desteği vermiştim. Hele şimdi bu zorlukları yaşayan ve kentimizin adını tüm dünyaya duyuran Türk Boyları Kültür Şöleni için taşın altına elimizi daha fazla koyacağız” dedi.

 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.