Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Yalova’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduk.

Reklam Alanı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Yalova’da ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduk.
47 okunma
23 Mart 2018 - 23:04

Yalova’da Sayın Başkanımızın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz İş Dünyası Buluşması etkinliğimizi İl protokolü olmadan sadece üyelerimize yönelik bir sohbet toplantısı şeklinde gelişti. Tüm üyelerimize odamıza kayıtlı mail adreslerinden yaptığımız davet ile olumlu dönüşler sağladık. Bu anlamda yoğun bir ilgi gösteren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum.
Sayın Başkanımızı Yalova iş dünyası ile buluşturduk. TOBB şu anda ülkemizin her yönden teşkilatmış ve en güçlü sivil toplum kuruluşu. Ekonomiden, eğitime, sosyal hayata kadar birçok alanda önder bir kuruluş. Bu anlamda da Ticaret ve Sanayi Odamızın yeni döneminde de inşallah TOBB’deki aktiviteleri bundan sonra daha da artarak devam edecek. Sayın Başkanımız hiçbir zaman Yalova’ya desteğini esirgemedi. Kendisi Yalova ile ilgili taleplerimizde ilgili Bakanlık nezdinde girişimde bulunmamıza görüşme yapmamıza destek oldu. Bundan sonrada inşallah Yalova’nın geleceğe dönük bütün projelerinde TOBB’un desteği arkamızda olacak Ondan dolayı da TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürlerimizi, şükranlarımızı sunuyorum.
Tahsin BECAN
Yönetim Kurulu Başkanı
 
 
 

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.