Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
Bu sayfada yer alan tüm veriler Sağlık Bakanlığı ndan alınmaktadır

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ŞEHİR MERKEZİNDE 20 KİŞİYLE ADAM DÖVMÜŞ !….

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI ŞEHİR MERKEZİNDE 20 KİŞİYLE ADAM DÖVMÜŞ !….
313 okunma
04 Ekim 2020 - 20:12
Watsap haber ihbar hattımıza birden fazla videolar geldi.
Videoları izlediğimizde kalabalık bir gurup şehrin merkezinde bir kişiyi dövüyordu ve konunun ne olduğunu bilmediğimiz için haber yapmadık ve zaten Her gün bu şekilde bir sürü video almakta olduğumuz için haberini yapmadık.
Ertesi gün bir telefon geldi sizde mi Bizim Şehrimizdeki Gazeteler Televizyonlar gibi bu olayı yapmadınız ?
Neden yapmadınız ? diye haklı bir şekilde bana sordu çünkü arayan vatandaş CESUR HABERİN her haberin peşine gidip ilgilendiğini bilen bir takipçimizmiş Haklı olarak bize neden haber yapmadınız diye hesap sordu haklı olarak.
Bizde kavgayı seyrettik ama detay yoktu dememiz üzerine bize hemen bir yazı gönderdi olay hakkında ve yazıyı okuyup araştırdığımızda gerçekten çok şok olduk ve gerekli araştırmaları yaptık olaya muhatap olan kişileri aradık Belediye Başkan vekilini aradık ve konuştuk. Saldırıya uğrayan Mağdura ulaşıp telefonla konuştuk,Olayın Tarafı ve haberin konusu olan Ülkü Ocakları İl başkanını 3 gün aradık ulaşamadık 2 kere watsaptan mesaj attık kısacası basın ahlak ilkeleri icabı onunda söz hakkını kullandırmak istedik ama Sayın Ülkü ocakları başkanı aramamıza dönmedi cevap hakkınıda kullanmadı.Ancak o İlden çok kişi arayarak haber yapmamazı istedi bizde Cesur Haber olarak bu haberi yapacağımızı arayan her keze söyledik.
Cesur haber asla Birilerini haber yap veya yapma demesini takmaz dinlemez. Biz 35 senedir her haberi yaparız bizim tüm Basın kuruluşlarından farkımız budur.Kimsenin makamı mevkiside bizi ilgilendirmez eğer haber konusu varsa biz haberi yaparız.Ben susayım sen susu o sussun bu sussun nasıl olacak.
BASIN HALKIN MÜŞTEREK SESİDİR !….
Bizde Kamu görevi yapmaktayız !….
Ülkü Ocakları Başkanı Yanına 20 kişi alıp ADAM DÖVEMEZ.
Konu ne olursa olsun Burası Türkiye Cumhuriyeti Polisimiz var Savcımız var Mahkememiz var. Ortada bir anlaşmazlık varsa İl Başkanı olarak Savcıya Gidersin Valiye gidersin durumu anlatırsın Devletin Yetkili Makamlarıda Kanunları uygular.
Ülkü Ocakları Başkanı sen Savcı Değilsin !….
Ülkü Ocakları İl Başkanı sen Vali değilsin!….
Ülkü Ocakları Başkanı sen Polis değillsin !….
Ülkü Ocakları Başkanı seni Milleti döv diyemi İl ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI YAPTILAR ?
ŞİDDETİN HER TÜRLÜSÜNE KABA KUVVETE AYRIMCILIĞA TERÖRE KARŞIYIZ.
İnanıyorum Sayın Vali ve Sayın Emniyet Müdürü, Sayın Savcılar bu olayı detaylı araştırarak Kanunlarca yapılması gerekeni yapacaklarına Gönülden inanıyorum.
Ülkemin Başarılı Organize Şubesininde bu olayla ilgili gerekenleri yapacaktır. Zaten Yalova Emniyet Müdürlüğü son aylarda başarılı çalışmalarıyla Tüm Türkiye’nin dikkatini çekmektedir ve bu başarılarının devamı gelecektir.
Allah Tüm Güvenlik Güçlerimizin yar ve yardımcısı olsun.
Türkiye’nin Hiç bir yerinde Türk Polisimiz asla ŞİDDETE izin vermez.
Şiddet uygulayanları da Polisimiz Jandarmamız ADALETİN ÖNÜNE ÇIKARTIRLAR.
NOT: HABER VİDEOSUNUN MONTAJI BİTİNCE İLERLEYEN SAATLERDE YAYINLANACAKTIR.
https://www.facebook.com/cesurhaber34/posts/1294987284166206
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.