Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN! HEMŞEHRİLERİMİZ MUTLU

Reklam Alanı
VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN! HEMŞEHRİLERİMİZ MUTLU
52 okunma
16 Eylül 2020 - 11:14

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, yapılan asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Yalova’nın dört bir yanında yapılan asfaltlama çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Birçok noktada devam eden ve biten çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Vekili Tutuk, çalışmaların aralıksız olarak devam edeceğinin müjdesini verdi.

İlk olarak Adnan Menderes Mahallesi Beyazıt Sokakta devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde takip eden Başkan Vekili Tutuk, buradan Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Mesut Sokakta yağan sağanak yağışlar sonrası meydana gelen çökmelerden dolayı hasar gören ve Yalova Belediyesi tarafından kısa bir sürede yaptırılan asfalt yolda incelemelerde bulundu.

Yalova’da yapılan çalışmalardan dolayı vatandaşların mutlu olduğunu belirten Başkan Vekili Tutuk; “Yalova Belediyesi olarak gecemizi gündüzümüze katarak ekip arkadaşlarımızla hep beraber çalışıyoruz. Yapılan çalışmalardan dolayı belki biraz rahatsızlık! veriyoruz ama bu rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımız oldukça mutlu ve kısa zamanda yapmış olduğumuz hizmetleri taktir ediyor. Hemşehrilerimizden almış olduğumuz bu moralle çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.