Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Vodafone’den Kullanıcılara Büyük Sürpriz

Salgın nedeniyle evden çıkmadığımız bu günlerde, internet kullanımımız gözle görülür bir şekilde arttı. Bu kapsamda internet servis sağlayıcıları upload yani yükleme hızlarını artırarak sevindirici adımlar atıyor. Turkcell Superonline ve Türk Telekom’un ardından Vodafone upload hızını artırdı.

Reklam Alanı
Vodafone’den Kullanıcılara Büyük Sürpriz
156 okunma
06 Haziran 2020 - 18:01

Vodafone fiber kullanıcıları, 1 Haziran’a kadar 4 kat daha hızlı upload hızına sahip olacak. Ancak, bu işlem kademeli bir şekilde gerçekleştirilecek. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, hız artırımının yapılmaya başlandığını ancak müşterilerin alt yapılarına göre bu güncellemenin kademeli olarak yapıldığını açıkladı.

Aksoy; evde çalışan, uzaktan eğitim gören, internete video içeriği yükleyen müşterilere daha kaliteli bir deneyim sunmayı hedeflediklerini söyledi.

Yapılan bu geliştirme için akıllarda oluşan soru ise sadece fiber abonelerinin bu durumdan faydalanması oldu. Upload hızlarındaki yapılacak güncellemeden diğer aboneler etkilenmeyecek ve aynı hızlarla kullanımını sürdürecek.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.