Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

YALOVA BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR

Reklam Alanı
YALOVA BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSU GENİŞLİYOR
64 okunma
31 Ağustos 2020 - 22:05

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe edilen temizlik aracını inceledi. Yalova Belediyesinin kendi öz kaynaklarıyla hizmet etmeye devam edeceğini belirten Başkan Vekili Tutuk; “Araç parkurumuzu her geçen gün daha da büyütmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yalova Belediyesine, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak temizlik aracı geldi. Araç mesaiye başlamadan önce ilk incelemeyi Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk yaptı. Başkan Vekili Tutuk aracın direksiyonuna geçerek “Yalova’mıza hayırlı olsun” dedi.

“Öz Kaynaklarımızla Hizmet Üreteceğiz”

Aracın özellikleri hakkında yetkililerden bilgi alan Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Hem hibe hem de bütçemizden olmak üzere yeni araç takviyeleriyle araç filomuzu büyütüyoruz. Amacımız her zaman vatandaşlarımıza en hızlı ve sağlıklı hizmeti sunmak. Bu hizmetlerin başında da temizlik gelmekte. Kentimizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Bu doğrultuda atılması gerek tüm adımları da atıyoruz. Kendi maddi kaynaklarımızla almış olduğumuz araçlarımıza ek olarak devlet desteğini de kullanarak hibe araçlarda alıyoruz. Son olarak araç filomuza katılan temizlik aracımız için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tüm halkımız adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.