Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Yalova Valisi Koceli Valisi Seddar Yavuz’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Reklam Alanı
Yalova Valisi Koceli Valisi Seddar Yavuz’a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
60 okunma
21 Temmuz 2020 - 21:51
Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere ilimize gelen Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay, Vali Seddar Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra Makama geçerek bir süre sohbet edip, birlikte bölgeye hizmet vermekten onur duyacaklarını belirterek, Vali Seddar Yavuz’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
Vali Seddar Yavuz ise Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.
Temmuz Ayı MARKA Toplantısı Vali Yavuz Başkanlığında Yapıldı
Hayırlı olsun ziyaretinin ardından Vali Seddar Yavuz’un başkanlığında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Temmuz ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıya; Vali Seddar Yavuz’un yanı sıra, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.
Toplantının başta illerimize, bölgemize, sonrada ülkemize hayırlı ve uğurlu sonuçlar doğurması temennisinde bulunan Vali Seddar Yavuz konuşmalarında; “Ajansımızın ekonomik görünüm raporunu, ajansımızın desteklediği güdümlü projeleri, bölgemiz açısından fevkalade önemli olan afet riski raporunun sunulması ve değerlendirilmesini hep beraber yapmış olacağız. Bu vesileyle şehrimize gelen çok değerli valilerimize, başkanlarımıza bir kez daha hoş geldiniz diyoruz.” dedi.
MARKA temmuz ayı olağan toplantısında; Ajansın ekonomik görünüm raporu, desteklediği güdümlü projeler ve dış kaynaklı projeler, afet risk yönetimi raporu, desteklediği projelerin ilerleme durumu ve 2020 yılı ilk 6 aylık birim ve genel faaliyet raporunun sunumu ve değerlendirilmesi yapıldı.
Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.