Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

ytso seçim haber

Reklam Alanı
ytso seçim haber
38 okunma
11 Nisan 2018 - 13:28

YTSO Başkanı Tahsin BECAN, Oda üyelerine seslenerek, demokrasinin sağladığı temel erdemlerden biri olan oy haklarını kullanmaları çağrısında bulundu.
Becan, “12 Nisan 2018 Perşembe günü  tarafsız, şeffaf ve birlik beraberlik ruhu içinde ve Odamıza yakışan bir seçim gerçekleştireceğiz. Bunun için gerekli tüm düzenlemeler sağlandı. Seçimlerimizin YTSO nun 50 yıllık kurumsal kimliğine yakışır şekilde tamamlanacağına inanıyorum.
12 Nisan Perşembe günü Yalova Anadolu Lisesi Selçuk Ergin Kapalı Spor Salonunda 09.00- 17.00 saatleri arasında yapılacak YTSO Meslek Komitesi ve Meclis üyeliği seçimlerinde 13 meslek komitesinde kanunlarımız çerçevesinde belirlenmiş olan seçme ve seçilme hakkına haiz 2583 üyemiz oy kullanacak.  Seçimlerin tamamlanmasından sonra Beş komitede 2 meclis üyesi, Sekiz komitede 3 meclis üyesi ve toplamda 34 kişilik YTSO meclisimiz belirlenmiş olacak. Bilinmelidir ki Odamızda görev yapan tüm seçilmişler gönüllülük esasına göre çalışmakta ve Yalova’ya katkı sağlamaya gayret etmektedir.
İnanıyorum ki kurum yapımıza uygun ve bizleri izleyen her kesime örnek olacak bir seçim yaşayacağız, seçimlerimizin üyelerimize, halkımıza, İlimize ve Ülkemize hayırlı olmasını diliyor, tüm adaylara başarılar diliyorum.
 
Tahsin BECAN
Yönetim Kurulu Başkanı

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.