Miray Haber Ajansı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

YÜRÜYEN KÖŞK’TE PROGRAM YAPILDI

Reklam Alanı
YÜRÜYEN KÖŞK’TE PROGRAM YAPILDI
75 okunma
08 Temmuz 2020 - 15:19

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılım sağladığı ve Yalova’dan 350 öğretmenin sosyal medya aracılığıyla iştirak ettiği programın açılışı ve mini konser bölümü Yürüyen Köşk’te gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Aziz Yeniyol başta olmak üzere 350 öğretmenle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, pandemi dönemindeki süreçte yaşananlar ve uzaktan eğitim ile ilgili programa katılım sağlayan öğretmenlerle fikir alışverişinde bulundu.

Yaklaşık 1,5 saat süren programın belli bölümlerinde ise Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize en büyük mirası olan Yürüyen Köşk’e bağlanılarak Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Kurucu Müdürü Haydar Kılıç tarafından mini konser verildi. Yürüyen Köşk’ten açılış konuşmasının yapıldığı programda ise Müdür Haydar Kılıç tarafından, ‘Sayın Bakanım, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova Benim Kentimdir dediği, dünya da çevrecilik hareketlerinin önemli örneklerinden bir olarak görülen Yürüyen Köşkten selam, sevgi ve saygılarımı arz ederim’ diyerek Bakan Selçuk’u selamladı.

Reklam Alanı
KÖŞE YAZARLARI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.